Wydziały Urzędu Miasta

  Naczelnik Kontakt Sprawy, którymi zajmuje się wydział
Wydział Organizacji i Projektów Rozwojowych
I piętro, pok. 113 - 116
Grażyna Dziedzic
(sekretarz Miasta)
46 874 35 07 wew. 115
sekretarz@brzeziny.pl
czytaj więcej
Biuro Projektów Rozwojowych Marcin Pluta

46 874 22 24 wew. 310

funduszeue@brzeziny.pl

czytaj więcej
Wydział Zarządzania Jednostkami
I piętro, pok. 125 - 126

Grzegorz Kozieł

46 874 31 02
grzegorz.koziel@brzeziny.pl

czytaj więcej

Urząd Stanu Cywilnego
I piętro, pok. 122 - 123

Marzena Czajka

46 874 28 10
marzena.czajka@brzeziny.pl

czytaj więcej

Wydział Zarządzania Zasobami Ludzkimi
I piętro, pok. 124

 Agata Tracz

agata.tracz@brzeziny.pl

czytaj więcej

Wydział Rozwoju, Infrastruktury i Mienia
III piętro, pok. 301 - 305
Radosław Pyka

46 874 22 35

r.pyka@brzeziny.pl

czytaj więcej

Wydział Finansowy

II piętro, pok. 213

Grażyna Mela
(skarbnik miasta)
46 874 23 68
skarbnik@brzeziny.pl
czytaj więcej
Wydział Finansowy
II pietro, pok. 211

Renata Rosiak

(zastępca skarbnika)

46 874 35 29
renata.rosiak@brzeziny.pl
czytaj więcej

Referat Podatkowy 

II piętro, pok. 216 - 217

Anna Nowowiejska 46 874 28 97
anna.nowowiejska@brzeziny.pl
czytaj więcej
Samodzielne stanowisko ds. obsługi Rady Miasta
I piętro, pok. 127
  46 874 33 92
radamiasta@brzeziny.pl
czytaj więcej
Centrum Usłu Wspólnych
II piętro, pok. 215
Marta Barucka 46 874 35 29 wew. 215
marta.barucka@brzeziny.pl
czytaj więcej
Straż Miejska Brzeziny
bud. Sienkiewicza 10/12
I piętro, pok. 101 - 104
Jolanta Sikorska 46 875 25 65
strazmiejska@brzeziny.pl
czytaj więcej

 

Brzeziny - 13 tysięczne dziś miasto, położone na wschód od Łodzi na obszarze wzniesień Łódzkich w dolinie rzeki Mrożycy posiada bogatą historię. Ze skromnej osady wiejskiej w XIII wieku przekształciło się w znaczący ośrodek miejski...

Więcej