Rok 2013

Koncert zespołu Full Power Spirit Drugi dzień również obfitował w wydarzenia muzyczne.
ZOBACZ WIĘCEJ
Koncert Golden Life Pierwszym z zespołów, który dał koncert na sobotniej scenie Dni Brzezin 2013 był Golden Life.
ZOBACZ WIĘCEJ
Oficjalne otwarcie Dni Brzezin 2013 Władze miasta i powiatu wraz z przedstawicielami samorządu województwa łódzkiego, sportu i polityki wspólnie na jednej scenie rozpoczęli część koncertową obchodów święta miasta.
ZOBACZ WIĘCEJ
Oficjalne otwarcie nowej siedziby Centrum Promocji i Kultury 6 czerwca 2013 roku o godz. 16 nastąpiło oficjalne otwarcie siedziby Centrum Promocji i Kultury. Nową siedzibą stał się odkupiony przez miasto od Telekomunikacji Polskiej budynek znajdujący się w samym centrum miasta, przy ul. Sienkiewicza 10/12.
ZOBACZ WIĘCEJ
Otwarcie orlika SP2 8 czerwca 2013 roku w czasie trwania obchodów Dni Brzezin 2013 uroczyście otwarto drugi kompleks boisk sportowych Orlik w naszym mieście.
ZOBACZ WIĘCEJ
Bogusy (12 lutego 2013) Wszyscy mają ostatki, a mieszkańcy Brzezin - bogusy. Tradycja wywodząca się z pogańskiego święta ma już 500 lat.
ZOBACZ WIĘCEJ

Brzeziny - 13 tysięczne dziś miasto, położone na wschód od Łodzi na obszarze wzniesień Łódzkich w dolinie rzeki Mrożycy posiada bogatą historię. Ze skromnej osady wiejskiej w XIII wieku przekształciło się w znaczący ośrodek miejski...

Więcej