Ogłoszenia i komunikaty

Kino letnie i pokoje zagadek 3-4 sierpnia w Brzezinach !

calendar 02-08-2019

Kino letnie
Kina plenerowe, czyli seans pod gołym niebem, to propozycja dla dużych i małych widzów. Zróżnicowany repertuar sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Harmonogram seansów:
•    03-04.08.2019 Brzeziny


Już 3-4 sierpnia zapraszamy na Plac Miejski w Brzezinach! Jesteśmy na miejscu od godzinny 20, seanse odbędą się po zmroku, a na ekranach zobaczymy:


3.08
•    Tully
•    Dziekie historie


4.08
•    Misz masz, czyli Kogel Mogel 3
•    Dziewczyna z pociągu
 

Przytulną atmosferę w letnie wieczory zapewnią  ciepłe koce, które będą do dyspozycji u ogranizatorów. W klimat kinowego seansu wprowadzi widzów także rozdawany za darmo popcorn.


Zagadkowe wyzwanie
Dla tych, którym nie wystarczą emocje przed ekranem, przygotowano coś wyjątkowego – specjalne pokoje zagadek! Co trzeba zrobić? Zebrać ekipę (od dwóch do pięciu osób w grupie), zapisać się na miejscu w danym mieście i zacząć przygodę! Każda drużyna musi rozwiązać zadania w maksymalnie 20 minut. Zagadki dotyczą 100-lecia województwa łódzkiego oraz 15-lecia wejścia Polski do UE. Należy szukać wskazówek, rozwiązywać łamigłówki i oczywiście współpracować ze sobą. Na koniec zrobione zostanie pamiątkowe zdjęcie na tle specjalnych fotościanek oraz rozdane będą gadżety. Co ważne, udział w atrakcjach Escape Room "Zmieniamy Łódzkie z Funduszami Europejskimi" jest całkowicie darmowy!
Warto śledzić informację na www.rpopogodzinach.pl oraz na Facebooku pod hasłem „Zmieniamy Łódzkie”.

WSTECZ

Brzeziny - 13 tysięczne dziś miasto, położone na wschód od Łodzi na obszarze wzniesień Łódzkich w dolinie rzeki Mrożycy posiada bogatą historię. Ze skromnej osady wiejskiej w XIII wieku przekształciło się w znaczący ośrodek miejski...

Więcej