Ogłoszenia i komunikaty

Przerwa technologiczna na brzezińskiej pływalni zakończona

calendar 16-07-2013

Po dwutygodniowej przerwie kryta pływalnia Centrum Kultury Fizycznej w Brzezinach ponownie udostępniona została klientom. Oprócz wymiany około 600 metrów sześciennych wody, w obydwu nieckach basenowych przeprowadzono wielkie sprzątanie.

 

 „Sprzątanie i dezynfekcja dotyczyły przede wszystkim hali i plaży basenowej, a także łazienek. Okres ten wykorzystano także na niezbędne przeglądy i naprawy urządzeń, których nie można przeprowadzić podczas pracy pływalni” – wyjaśnia Daniel Nawrocki, dyrektor Centrum Kultury Fizycznej w Brzezinach. 


Otwarcie krytej pływalni po przerwie wiąże się także ze specjalną ofertą adresowaną do dzieci z przedszkoli i uczniów szkół podległych gminie miasto Brzeziny (szkoły podstawowe i gimnazjum). Dzieci i młodzież mogą korzystać z usług pływalni codziennie w godzinach jej otwarcia. Oferta wiąże się z darmowymi wejściami jednorazowo na 90 minut. Wejścia te przeznaczone są na na pływanie rekreacyjne. Wystarczy okazać się legitymacją szkolną, a dzieci z przedszkoli muszą zostać wpisane przez rodziców na specjalną listę w kasie. Dzieci do czwartego roku życia pod opieką osoby dorosłej z pływalni korzystają bezpłatnie. 

 

Wakacyjna oferta dla brzezińskich dzieci i młodzieży to wynik współpracy burmistrza Brzezin i dyrektora Centrum, którym przyświeca jeden cel – atrakcyjna propozycja wykorzystania wakacyjnego czasu wolnego ze wskazaniem na poprawę kondycji.  

Oferta pływalni ma przyczynić się do wzrostu umiejętności pływackich brzezińskiej młodzieży.

 
WSTECZ

Brzeziny - 13 tysięczne dziś miasto, położone na wschód od Łodzi na obszarze wzniesień Łódzkich w dolinie rzeki Mrożycy posiada bogatą historię. Ze skromnej osady wiejskiej w XIII wieku przekształciło się w znaczący ośrodek miejski...

Więcej