Sport

Kryta pływalnia /Centrum Kultury Fizycznej/

calendar 02-07-2013

W ofercie usług podstawowych znajduje się możliwość skorzystania z dwóch basenów:

  • 25 metrowego 6 torowego basenu sportowego, w którym temperatura wody wynosi 26-27°C
  • basenu rekreacyjnego o temperaturze wody ponad 30°C,

ponadto:

  • 42 metrowej zjeżdżalni,
  • suchej sauny fińskiej.

W ofercie dostępna jest także GROTA SOLNA, która stanowi alternatywę w stosunku do pobytu nad morzem i wpływa leczniczo na układ oddechowy i krwionośny organizmu. GROTA SOLNA odtwarza swoisty mikroklimat panujący nad Morzem Bałtyckim lub w naturalnych grotach solnych. Zbudowana jest z kruchów solnych pochodzących z Kłodawy, zawiera wartościowe pierwiastki, takie jak jod, magnez i potas. Dzięki zachowaniu odpowiedniej wilgotności powietrza, temperatury i cyrkulacji skład powietrza jest znacznie wzbogacony. Specyficzną aurę Groty Solnej tworzą rozświetlone bryły soli, kruchy solne oraz relaksacyjna kojąca muzyka. Dzięki tym walorom Grota nie tylko wpływa pozytywnie na nasze zdrowie, tak fizyczne jak psychiczne ale również działa relaksacyjnie.

 

Na zewnątrz budynku znajduje się boisko do piłki siatkowej plażowej, które stanowi wspaniałą alternatywę dla amatorów gier zespołowych.

Z myślą o sprostaniu Państwa oczekiwań posiadamy bogatą ofertę usług dodatkowych w postaci nauki i doskonalenia pływania, wodnego aerobiku czy  zajęć z niemowlętami.

 

USŁUGI DODATKOWE:

  • Nauka, doskonalenie pływania dla dzieci i młodzieży,
  • Nauka, doskonalenie pływania dla dorosłych,
  • Nauka, doskonalenie pływania indywidualnie uzgadniana z instruktorem,
  • Ćwiczenia wodne „aqua aerobik”,
  • Pływanie, ćwiczenia korekcyjne w wodzie,
  • Pływanie niemowląt i dzieci w wieku przedszkolnym z uczestnictwem rodziców.

 

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorką. Kładziemy duży nacisk na efekty w nauce i doskonaleniu pływania, dlatego też zajęcia odbywają się w grupach mniej licznych niż na innych pływalniach. Tworzymy grupy jednorodne pod kątem wieku i zaawansowania uczestników (już od 4 osób) aby uzyskiwać większe postępy w procesie szkoleniowym. Stwarzamy również możliwość skorzystania z zajęć indywidualnie uzgadnianych z instruktorem.WSTECZ

Brzeziny - 13 tysięczne dziś miasto, położone na wschód od Łodzi na obszarze wzniesień Łódzkich w dolinie rzeki Mrożycy posiada bogatą historię. Ze skromnej osady wiejskiej w XIII wieku przekształciło się w znaczący ośrodek miejski...

Więcej