Wiadomości

Złóż wniosek na wymianę pieca: pieniądze czekają

calendar 29-03-2018
Złóż wniosek na wymianę pieca: pieniądze czekają

Informujemy, że nadal przyjmujemy wnioski o udzielenie dotacji na wymianę starych, węglowych piecy na nowe, bardziej ekologiczne źródła ciepła.

Miasto Brzeziny otrzymało dotację z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi na realizację dopłat do wymiany pieców lub przyłączenia się do miejskiej sieci cieplnej.

Inwestycja swoim zakresem obejmuje demontaż, zakup i montaż nowych urządzeń, roboty budowlane, wykonanie lub modernizacja wewnętrznej instalacji c.o. lub c.w.u.

Procedura udzielenia obejmuje: rozpatrzenie wniosku o udzielenie dotacji; kontrolę przed-wykonawczą i zawarcie umowy dotacyjnej; kontrolę powykonawczą; finansowe rozliczenie zadania. Wnioski rozpatrywane są w kolejności ich złożenia w Urzędzie Miasta Brzeziny. Podstawą do wypłaty dotacji jest wykonanie zadania, przedłożenie rozliczenia zgodnego z warunkami podpisanej umowy, przeprowadzenie kontroli powykonawczej. Zadanie powinno być zakończone do 30.09.2018 roku.

Wnioski o udzielenie dotacji mogą składać wszyscy mieszkańcy. Warto się pospieszyć, bo pula pieniędzy jest ograniczona.

W razie pytań prosimy o kontakt: Urząd Miasta Brzeziny, ul. Sienkiewicza 16 pok. 305,
tel. 46 874-22-24 w. 317WSTECZ

Brzeziny - 13 tysięczne dziś miasto, położone na wschód od Łodzi na obszarze wzniesień Łódzkich w dolinie rzeki Mrożycy posiada bogatą historię. Ze skromnej osady wiejskiej w XIII wieku przekształciło się w znaczący ośrodek miejski...

Więcej