Wiadomości

SP3 z Grand Prix powiatowego konkursu talentów!

calendar 16-05-2018
SP3 z Grand Prix powiatowego konkursu talentów!

W I Powiatowym Festiwalu Młodych Talentów „Niech zabrzmi Iwaszkiewicz”, który odbył się 15 maja 2018 roku w LO im. J. Iwaszkiewicza w Brzezinach, reprezentująca Szkołę Podstawową nr 3 w Brzezinach Aleksandra Perdas z kl.2c swoją interpretacją utworu Czesława Niemena „Dziwny jest ten świat” wywalczyła Grand Prix – nagrodę Starosty Brzezińskiego – konkursu.

Dysponująca oryginalnym i potężnym głosem Ola Perdas zachwyciła jury w składzie Justyna Balwierczyk, Paweł Zybała, Iwona Świniarska i Klemens Piotrowski. Wśród pozostałych piętnaściorga talentów z powiatu brzezińskiego reprezentujący Szkołę Podstawową nr 3 w Brzezinach zespół „Słoneczne Dziubaski” w składzie Weronika Rosiak, Bogdan Doczadis, Aleksandra Perdas utworem Cz. Niemena „Sen o Warszawie” zajął III miejsce.

Gratulujemy naszym utalentowanym wykonawcom!WSTECZ

Brzeziny - 13 tysięczne dziś miasto, położone na wschód od Łodzi na obszarze wzniesień Łódzkich w dolinie rzeki Mrożycy posiada bogatą historię. Ze skromnej osady wiejskiej w XIII wieku przekształciło się w znaczący ośrodek miejski...

Więcej