Wiadomości

Dni Brzezin 2018 - fotorelacja

calendar 27-06-2018
Dni Brzezin 2018 - fotorelacja

Dni Brzezin 2018, które odbyły się 24 czerwca w Parku Miejskim przeszły już do histroii. Na scenie pojawili się tacy artyści jak Anita Lipnicka z zespołem The Hats oraz Afromental. Głównyem wydarzeniem w czasie imprezy była Strefa Kibica meczu Polska - Kolumbia podczas rozgrywnego w tym czasie Mundialu w Rosji. Doping w czasie meczu był bardzo głośny. Niestety nie pomogło to Orłom Nawałki na zdobycie choćby punktu w tym meczu, co jednoznacznie wiązało się z odpadnięciem z dalszej rywalizacji. 

Na scenie wręczono również nagrody oraz puchar za zwycięstwo w Brzezińskich MIstrzostwach Świata, które rozgrywane były 17 i 24 czerwca na stadionie BKS Start Brzeziny, przy ulicy Sportowej 1. Rywalizacja w zawodach piłkarskich była bardzo zacięta, a zwycięzcami zostali strażacy z Państwowej Straży Pożarnej z Brzezin.

W Parku podczas Dni Brzezin, mieszkańcy mogli odwiedzać liczne stoiska promocyjne. Wśród nich znalazło się między innymi stoisko niezawodnych Babeczek Chili ze Stowarzyszenia Młodzi Duchem, które oferowały swoje kulinarne wyroby. Było także stoisko Partnera Technicznego Dni Brzezin 2018, firmy CityNet, na którym odbyły się zawody w siłowaniu na rękę. 

Nie zabrakło też brzezińskich EBeeRów z motocyklami, GreenFit Julii z trampolinami i poradami dietetycznymi oraz wielu innych stoisk, z atrakcjami dla tych starszych i młodszych mieszkańców. 

Momo dość chłodnego dnia Brzezinianie licznie stawili się w Parku Miejskim na święcie swojego miasta aby wspólnie cieszyć się i bawić.

W sobotę poprzedzającą Dni Brzezin w Muzeum Regionalnym w Brzezinach odbyła się Noc Świętojańska. W czasie imprezy odbyły się trzy koncerty zespołów "Co Noc", "Dzikie Jabłka" oraz Iness z zespołem. Wcześniej każdy z uczestników mógł upleść swój własny wianek, a późnym wieczorem zostały one puszczone, zgodnie z tradycją, na wodę.fot.

Urząd Miasta Brzeziny,

Andrzej Jaśkiewicz,

Grzegorz Kozieł,

Tomasz Guzek

WSTECZ

Brzeziny - 13 tysięczne dziś miasto, położone na wschód od Łodzi na obszarze wzniesień Łódzkich w dolinie rzeki Mrożycy posiada bogatą historię. Ze skromnej osady wiejskiej w XIII wieku przekształciło się w znaczący ośrodek miejski...

Więcej