Wiadomości

Zmiana funkcjonowania linii 90C

calendar 02-07-2018
Zmiana funkcjonowania linii 90C

Ze względu na rozpoczęcie I etapu prac związanych z przebudową ul. Rokicińskiej w Łodzi, na odcinku od ul. Józefiaka do ul. Gajcego nastąpią zmiany w funkcjonowaniu linii 90C łączącej Brzeziny z Łodzią.

Zmiany wejdą w życie od dnia 15 lipca. Autobus z pętli w Brzezinach do skrzyżowania Rokicińska/Gajcego będzie jeździł bez zmian. Następnie ulicami: Gajcego, Zakładową, Hetmańską, do pętli Janów. Linia zatrzymywać się będzie na wszystkich stałych przystankach na ul. Zakładowej i Gajcego (bez przystanku Gajcego/Rokicińska, w kierunku północnym, który zostanie zawieszony) i Hetmańskiej oraz dodatkowo na tymczasowych przystankach: Hetmańska/Zakładowa w kierunku pętli Janów oraz Zakładowa/Hetmańska w kierunku pętli w Brzezinach. Jednocześnie nie zmienia się ilość kursów na tej linii. Aby sprawdzić aktualny rozkład jazdy autobusu linii 90C zapraszamy na stronę internetową łódzkiego MPK – www.mpk.lodz.pl.

Nowe rozkłady, obowiązujące od 15 lipca:

Janów - Brzeziny

Brzeziny - JanówWSTECZ

Brzeziny - 13 tysięczne dziś miasto, położone na wschód od Łodzi na obszarze wzniesień Łódzkich w dolinie rzeki Mrożycy posiada bogatą historię. Ze skromnej osady wiejskiej w XIII wieku przekształciło się w znaczący ośrodek miejski...

Więcej