Wiadomości

Brzezinianie z pasją! Szukamy właśnie Ciebie!

calendar 24-07-2018
Brzezinianie z pasją! Szukamy właśnie Ciebie!

Żyjemy w czasach, gdy dostępność wszystkiego wokół nas jest nieograniczona. Daje nam to poczucie wolności oraz możliwość spełniania swoich marzeń i pasji. Dla większości z nas pasja jest odskocznią od codziennego życia, od pracy, od problemów. Pasji jest tak wiele jak ludzi na świecie. Jedni kolekcjonują znaczki, inni lubią czytać książki, jeszcze inni podróżują, a niektórzy lubią fotografować kwiaty albo hodować węże.

Dlatego od dzisiaj szukamy właśnie Ciebie! Jeśli masz pasję, taką zwykła, albo zupełnie wyszukaną i chcesz się nią pochwalić, to zapraszamy serdecznie. Chcemy przedstawiać zarówno na łamach Brzezińskiego Informatora Samorządowego, jak i na naszej stronie internetowej oraz Facebooku ciekawych mieszkańców Brzezin, z ich niecodziennymi pasjami i hobby. Dla nas nie jest ważne to, czy zbierasz długopisy, czy lubisz jeździć na słoniu. Każde hobby i każda pasja jest interesująca w słowach osoby, która o niej opowiada. Dlatego nie siedź w domu, tylko pochwal się tym co robisz! Z każdym, kto zgłosi się do nas przeprowadzimy wywiad na temat jego hobby, który opublikowany zostanie na całej stronie na łamach BIS-u oraz w naszych mediach internetowych.

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez nasz fanpage na Facebooku (www.facebook.com/Brzeziny). W prywatnej wiadomości do nas prosimy napisać kilka krótkich zdań o swojej pasji. Na pewno odpowiemy na każde zgłoszenie. Można zgłosić siebie osobiście, ale także znajomego lub kogoś ze swojej rodziny (oczywiście gdy taka osoba wyrazi na to zgodę).

 WSTECZ

Brzeziny - 13 tysięczne dziś miasto, położone na wschód od Łodzi na obszarze wzniesień Łódzkich w dolinie rzeki Mrożycy posiada bogatą historię. Ze skromnej osady wiejskiej w XIII wieku przekształciło się w znaczący ośrodek miejski...

Więcej