Wiadomości

Informacja Burmistrza

calendar 05-04-2019

Burmistrz Miasta Brzeziny informuje, że Miasto Brzeziny przygotowane jest do ewentualnego strajku w szkołach podstawowych i przedszkolach, którego rozpoczęcie zapowiedziane jest na 8 kwietnia 2019r.  Planowane egzaminy (gimnazjalne i ósmoklasisty) odbędą się w wyznaczonym terminie.
W przypadku zaistnienia strajku proszę rodziców, w miarę możliwości, o zapewnienie opieki dzieciom i nieposyłanie dzieci do szkół i przedszkoli.
Każdy uczeń szkoły i przedszkolak może skorzystać z bezpłatnego wejścia na krytą pływalnię Centrum Kultury Fizycznej w Brzezinach (raz dziennie). W Centrum Promocji i Kultury w Brzezinach zorganizowane zostaną ciekawe zajęcia, czynna będzie Miejska Biblioteka Publiczna w Brzezinach. Na kompleksie boisk sportowych ORLIK przy Szkole Podstawowej nr 2 w Brzezinach zorganizowane zastaną zajęcia sportowe (KS Rekord).
O każdej zmianie będę Państwa informować na bieżąco.


Burmistrz Brzezin
Ilona SkiporWSTECZ

Brzeziny - 13 tysięczne dziś miasto, położone na wschód od Łodzi na obszarze wzniesień Łódzkich w dolinie rzeki Mrożycy posiada bogatą historię. Ze skromnej osady wiejskiej w XIII wieku przekształciło się w znaczący ośrodek miejski...

Więcej