Zapowiedzi

Międzynarodowy Wyścig Kolarski Expo 2022 Warszawa-Łódź

calendar 02-07-2017
Międzynarodowy Wyścig Kolarski Expo 2022 Warszawa-Łódź

Zapraszamy do udziału w lotnej premii Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Expro 2022 przmierzającego trasę z Warszawy do Łodzi z lotną premią w naszym mieście. Kolarze wystartują w południe 2 lipca z Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie i będą mieli do pokonania 196,5 km. Podczas rywalizacji na trasie Warszawa-Łódź peleton przejedzie przez kilkanaście gmin, a mieszkańcy będą mogli obserwować i dopingować zmagania znakomitych kolarzy.

 

Kolarzy pokonujących kolejne kilometry będzie można podziwiać na ulicach: Strykowskiej, Słowackiego, Waryńskiego, Kilińskiego, Skłodowskiej-Curie, Lasockich, Traugutta, Kościuszki, 1-go Maja, Piłsudskiego, Rejtana i Małczewskiej, a przejazd ulicami naszego miasta jest wstępnie zaplanowany w godzinach: od godziny 15.07 do planowanego opuszczenia granic miasta o godzinie 15.35.

WSTECZ

Brzeziny - 13 tysięczne dziś miasto, położone na wschód od Łodzi na obszarze wzniesień Łódzkich w dolinie rzeki Mrożycy posiada bogatą historię. Ze skromnej osady wiejskiej w XIII wieku przekształciło się w znaczący ośrodek miejski...

Więcej